Gratulációt és együttműködési kezdeményezést fogalmazott meg a MOHE és az MHPE vezetése Dr. Hegedűs Zsolt Egészségügyi Miniszter számára. A szervezetek vezetői felajánlották együttműködésüket, valamint az elmúlt évtizedek során megszerzett szakmai tapasztalatukat és javaslataikat az egészségügyi ellátórendszer korszerűsítését célzó törekvések támogatására.
Részletek a mellékelt levélben olvashatók:
Köszöntő levél (PDF)