Dr Hegedűs Katalin- A haldoklók nem a haláltól félnek a legjobban

A legjobban nem az idősek, hanem a huszonévesek félnek a haláltól, és ott hibázzuk el, hogy nem beszélgetünk a gyerekekkel az elmúlásról. Dr. Hegedűs Katalinnal a Létezik-e jó halál? című könyv szerzőjével eutanáziáról és a beteg idős emberek gondozásáról is beszélgettünk.

Forrás: NLCafé A hivatkozásra kattintva elhagyja a weboldalt

Rólunk

Magyar Hospice-Palliatív Egyesület 1995-ben alakult, s közel száz hazai hospice szervezetet képvisel. Célunk a szakmai együttműködés elősegítése, a gyógyíthatatlan betegek életvégi ellátásának fejlesztése, társadalmi szemléletformálás és az önkéntesség, a társadalmi felelősségvállalás és a betegekkel való szolidaritás előmozdítása.

Ezt szakmai alap- és továbbképzésekkel, konferenciák szervezésével, szakmai iránymutatások és irányelvek megfogalmazásával, kutatások támogatásával és koordinálásával, publikációkkal valósítjuk meg.

Információk

  • 1089 Budapest, Orczy út 6.

    +36 30 264 4277

    iroda@hospice.hu
  • Adószám: 18078329-1-42
  • Felnőttképzési nyilvántartási szám: B/2022/000016
  • BANKSZÁMLASZÁM:
    16200151-18525199-00000000