RENDEZVÉNYEK

2019. október 12.

Hospice Világnap 2019 logó

2019. október 12: A Hospice és Palliatív Ellátás Világnapja

A Hospice és Palliatív Világnap a hospice és palliatív ellátás támogatásának egységes napja szerte a világon.

Az idei Világnap mottója: Az ellátásom a jogom.

Részletek a Világnap honlapján A hivatkozásra kattintva elhagyja a weboldalt

A Magyar Hospice-Palliatív Egyesület központi rendezvényei:

Kérjük csatlakozzatok hozzá minél többen kulturális, sport és jótékonysági rendezvénnyel, Méltóság Mezeje Programmal és Hospice Hangja koncertekkel. Mind nagyobb nyilvánosság elérésével hívjuk fel környezetünk figyelmét az életük végén járók kínzó tüneteinek enyhítésére, emberi méltóságuk megőrzésére, a hospice ellátás szükségességére, a társadalmi szolidaritás, felelősségvállalás és az önkéntesség fontosságára!

Rendezvényeitek információit és felhívását kérjük küldjétek el hozzánk az iroda@hospice.hu címre, hogy a Magyar Hospice-Palliatív Egyesület által elérhető közösség számára is meghirdethessük.

Örömteli készülődést és sikeres rendezvényt kíván a

Vegyetek részt Ti is, regisztráljátok az eseményeteket a World Hospice és Palliatív Ellátás Világnapja honlapján!

Hospice Világnapi rendezvények Magyarország térkép 2018