ÖNKÉNTES KÉPZÉS

40 órás hospice önkéntes képzés

Magyar Hospice-Palliatív Egyesület Budapest
2017. november 24 - december 2.

Bármilyen munkát végző hospice önkéntes számára

40 órás hospice önkéntes képzésünk során a résztvevők választhatnak az egy napos szakmai program, vagy a teljes, 40 órás képzés közül.

A tartalomból: Az első napon áttekintjük a gyógyíthatatlan betegség és a veszteségek kérdéseit, a hospice kultúrtörténeti, etikai, jogi vonatkozásait, menedzsment ismereteit, így mindenki számára hasznos lehet, aki érdeklődik a téma iránt vagy hospice szervezeteket szeretne önkéntesként segíteni.

A teljes képzésben részt vevők pedig betegágy melletti önkéntes munkát is vállalhatnak a tanfolyam elvégzése után, hiszen erre készít fel az intézmény látogatás, betegápolás, -mozgatás, önismereti és kommunikációs blokk, melyet a 40 óra tartalmaz.

Fontos!!! A 40 órás képzésért oklevelet maximum 10% (= 4 óra) távollét esetén tudunk adni. Amennyiben ezt meghaladja a hiányzások óraszáma, abban az esetben a következő tanfolyamon pótolva a kihagyott napo(ka)t kaphat oklevelet a résztvevő.

A képzés 4 nap (péntek, szombat).

Helyszínek:

• 1089 Budapest, Orczy út 6. (MHPE székhely, földszinti tárgyaló)
  • 2045 Törökbálint, Bartók Béla utca 21. (Tábitha-ház)
  • 1085 Budapest, Nap utca 25. (Nap-Kör Mentálhigiénés Alapítvány)

Képzés díja

• 1. nap: 12.000 Ft
  • 1-4. nap: 19.000 Ft

Jelentkezési határidő: 2017. november 22.

Letölthető mellékletek:

A kitöltött jelentkezési lapot kérjük az iroda@hospice.hu e-mail címre elküldeni.