GYÁSZ KÉPZÉSEK

VÁLÁS ÉS SZAKÍTÁS - A párkapcsolati veszteségek sajátosságai és hatása – az egyén és környezete, kapcsolatai vonatkozásában

online, zoom platform

Válás és szakítás - A párkapcsolati veszteségek sajátosságai és hatása – az egyén és környezete, kapcsolatai vonatkozásában

Szeretnénk figyelmébe ajánlani a Napfogyatkozás Egyesület negyedévente megrendezett online konferenciasorozatát, a Napogyatkozás Akadémiát, melynek során minden alkalommal más-más témára tekintünk rá a veszteségek mentén.

Szakemberként sok formában találkozunk a válás és szakítás veszteségeivel, ezek következményeivel felnőttek gyerekek és családok esetében is. Az online konferencián a résztvevő szakemberek előadásokat hallhatnak a válásról, szakításról mint párkapcsolati veszteségről a felnőttek, majd a gyerekek szemszögéből. Az előadások után pedig tematikus műhelyeken vehetnek részt.
A konferenciával egyesületünk hiánypótló fejlődési lehetőséget kínál azoknak, akik maguk, csapatuk, vagy szervezetük számára fontosnak tartják a tájékozottságot és felkészültséget annak érdekében, hogy sztereotípiák nélkül beszélni lehessen a veszteségekről, és fontos számukra, hogy a megfelelő eszköztárral eligazodjanak a veszteséggel kapcsolatos kommunikációs helyzetekben és folyamatok kialakítása során.

A konferencia időpontja: 2024. június 13. 9.00 - 14.00
A konferencia felülete: online, zoom platform
Helyszín: online
Részvételi díj: 20.000 Ft/fő
Jelentkezés és további információk: gyaszportal.huA hivatkozásra kattintva elhagyja a weboldalt

Program:
8.45-9.00 Online érkezés
9.00 – 10:30 Dr. Balogh Klára: A válás hatása a felnőttekre
10:45-12:15: Dr. Balogh Klára: A válás hatása a gyerekekre
12:30-13:30 – Szekciók (előzetes regisztráció szerint):
Mucsi Georgina: Intézményrendszer a család körül válás esetén
Kánya Kinga: Atipikus válások
Szabó Márta: A gyerekek által megélt komplex veszteségek válás során – betekintés a gyermek világába a Hullámhegyek, hullámvölgyek pályázat alkotásai mentén
Gyúró Edit és Tamás-Láng Andrea: Konfliktus és veszteségek – együttműködés a veszteségekben
13:30-14:00 – Műhelyek közös összefoglalása, zárás

Szeretettel várjuk Önt és munkatársait eseményünkön! Kérdés esetén forduljon hozzánk bizalommal!