Nárcisz ültetés Budapesten · Meghívó

2018. szeptember 29.

A nárcisz ültetés helyszíne: Budapest Hospice Ház
1032 Bp., Kenyeres u. 18-22. (bejárat a Zápor utca felől)

10.30-12.00 Szeretettel várják Óbuda lakosságát és minden érdeklődőt, hogy ültessenek el egy-egy nárcisz virághagymát a betegek életvégi méltóságának megőrzéséért!

A 2007-ben elindított Nárcisz Programok egyik fontos eseménye az őszi Nárcisz ültetés.

A nárcisz a hospice szemlélet nemzetközi szimbóluma; a remény, az öröm, az életigenlés és az újjászületés jelképe. Az ültetésen munkatársaink, betegeink és hozzátartozóik, a lakosság, valamint a Nárcisz Programhoz csatlakozott óvodák és iskolák diákjai vesznek részt.

A Magyar Hospice Alapítvány fő célkitűzése a gyógyíthatatlan daganatos betegek kínzó testi tüneteinek és lelki szenvedéseinek csökkentése, a veszteséggel küzdő családok támogatása, továbbá a széleskörű társadalmi szemléletformálás, amely az élet és halál méltóságára, valamint a szenvedőkért vállalt cselekvő szolidaritásra hívja fel a figyelmet.

Őszi Nárcisz ültetés MHA Budapest 2018

Forrás: Óbudai Piknik A hivatkozásra kattintva elhagyja a weboldalt