Meghívó · Ima Kaposváron

2008. október 11.

A Hospise Világnap alkalmából az élet utolsó szakaszában lévő gyógyíthatatlan betegekért szól a szentmise a kaposvári Szent Imre templomban.

A Nevitt Cindy Otthonápolási Szolgálat és a Fehér Liliom Hospise Alapítvány immár hagyományosan minden évben október második hétvégéjén emlékezik meg a súlyos kórral küzdő szenvedőkről.

Nevitt Cindy Szolgálat logója

A közös ima után a hospice szolgálat gondozói baráti beszélgetésre várják azokat a családokat, akiknek hozzátartozóját, valamely tagját ápolták.
Aki családjában megtapasztalta már, hogy mit jelent a betegápolás, az tudja: minden nehézsége mellett is milyen nemes és szép ez a szolgálat.

A sors kegyelme, ha az élettől búcsúzót szerető család veszi körül élete utolsó perceiben.

Nevitt Cindy Otthonápolási Szolgálat
Fehér Liliom Hospise Alapítvány