Beszámoló a pécsi hospice szakápoló és koordinátor tanfolyamról

2005. szeptember - 2006. június

Hospice szakápoló és koordinátor képzés Pécs 2005-2006

A Szociális Háló Egyesület Pécsett a harmadik Hospice szakápoló és koordinátor OKJ-s képzést szervezte meg, ezzel a három év alatt 66 jól képzett, elkötelezett szakembert adott a hospice ellátásnak, segítve ezzel a daganatos betegek jobb, szakszerűbb, új szemléletű ellátását.

A 2006. június 13-án befejeződött képzésre jellemző volt, hogy a három év átlagában a legtöbb volt a fiatalabb korosztály a hallgatók között, és ezen a tanfolyamon képezte tovább magát a legtöbb diplomás ápoló.

A képzésen 23 beiratkozott hallgató vett részt.

A vizsgák átlaga:

Írásbeli vizsga: 3,72
Gyakorlati vizsga: 3,76
Szóbeli vizsga: 4,00

Kiemelkedő teljesítményéért több hallgató kapott dicséretet.

Hospice szakápoló és koordinátor képzés Pécs 2005-2006 2

Hospice szakápoló és koordinátor képzés Pécs 2005-2006 3

2006. szeptember 11-én ismét elindul a Hospice szakápoló és koordinátor képzés Pécsett. Mindenkit várunk, aki azért akar tanulni, hogy segíteni tudjon abban a szép munkában, ami a legnehezebb életszakaszban biztosítja a betegek számára az életminőség megtartásával a szeretetteljes ápolást és a család támogatását.

Dr. Rideg Lászlóné
A Szociális Háló Egyesület
Elnöke

Nézze meg képgalériánkat is!